KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 8135016

nr 813 5016

Akvareller

2 st, Signerade, 13x22

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 11 mars 2013
kl 18:26:52