KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 8135016
nr 813 5016
Akvareller
2 st, Signerade, 13x22
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 mars 2013
kl 18:26:52
100 kr
250 kr
200 kr
300 kr